Sestava: Hamplová - Jandurová , Hanušová, Vojtěchová, Pastvová-

Dyrcová,Šubrtová, Zaplatílková, Rolfová - Kubíčková, Zemánková

Střídali:70. Kmitovská, 85. Zítková

Góly: Kubíčková, Šubrtová

K poslednímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do Mladkova, na zápas se sousedem v tabulce Rokytnice, který byl posílen výhrou  v dohrávce s Vrchlabím.

V 6 minutě jsme šli do vedení. Ze standartní situace, kdy Hanušová posílá ze 40 metrů střelu na branku , brankářka vyráží jen před sebe , kde doráží Zaplatílková jen do tyče. Míč se dostavá ke Kubíčkové, která s  pomocí domácí obránkyně dostává míč do brány  0: 1 . Ve 12 minutě zahrozily domácí, z rohu hlavičkovala  domací  těsně nad. Ve 26 minutě po centru  z prava, Zaplatílková z dvou metrů přestřelila. První poločas byl z obou stran vyrovnaný. Snažili jsme se kombinovat a hrát po stranách. Domácí spoléhaly na breaky, které však obrana s pomocí brankářky zneškodnily. Druhý poločas začal hrůzně. Některé naše hráčky byly jako spící princezny, žádný pohyb, důraz, nesoustředěnost na hru. Hra  z naší strany byla komická, nepřesná. Domácí nás přitlačily na naší půlku a jen s velkou námahou a štěstím jsme držely výsledek . V 82 minutě předvedla po levé straně nádherné solo přes celé hřiště  Šubrtová, poslala míč podél vybíhající brankářky, ale ani dvě dobíhající hráčky nedokázaly dostat míč do prázdné branky. A tak rohodnutí přišlo až v 90 minutě po odmávaném ofsaidu  domácích. Hanušová poslala dlouhý pas  na Zítkovou, ta přistrčila míč Šubrtové, která prošla do vápna a přes padající brankářku pod břevno z úhlu rozhodla utkání 0:2