Dvůr Králové - Pardubice 1:2 (0:2)

Sestava: Hamplová-Rychterová, Hanušová, Vojtěchová, Pastvová-Zaplatílková, Šubrtová, Šimková,Dyrcová-Kubíčková,Juhászová

Střídali: Zemánková, Rolfová

Góly: Kubíčková

Na utkání dorazil tým Pardubic, který momentálně vévodí bez ztráty bodů v naší skupině. Proto jsme se obávali vysoké prohry. V 7minutě utkání napřáhla Vojtěchová z 25m a její střelu na poslední chvíli vytáhla stojící brankářka na roh. Bohužel v 31minutě přišel náš kolaps, kdy z autu z pravé strany tři naše hráčky bránily jednu hráčku, která se dokázala s balónem uvolnit, projít do vápna a střelou k bližší tyči poslala míč do branky 0-1. V 35minutě jsme na půlící čáře ve středu hřiště ztratili v souboji balón, hostující hráčka potáhla míč středem hřiště, z 25m napřáhla ke střele. Míč zblokován naší obranou, bohužel k hostující hráčce, které z vápna křížem na zadní tyč nedala naší brankářce šanci 0-2. Ve druhém poločase jsme hostující tým přehrávali a odměnou nám byl gól v 55minutě, po rychlé akci tři na dvě, kdy středem Šubrtová vyvezla míč, který poslala uličkou mezi hostující obránkyně do běhu Kubíčkové a ta placírkou obstřelila vybíhající pardubickou brankářku 1-2. V 75minutě vytěsnila střelu hostující brankářka z velkého vápna Šubrtové na roh. V 80minutě opět zahrozila Šubrtová z přímého kopu, míč poslala přes zeď k levé tyčce, bohužel opět pardubická brankářka vytěsnila míč z branky. V 84minutě další obrovskou šanci zahodila Zemánková, která z leva v malém vápně střílela, bohužel střela byla slabá a brankářka ji bez problémů zlikvidovala.