Sestava: Hamplová-Zítková,Rychterová,Hanušová,Pastvová-

Zaplatílková,Šubrtová,Šimková,Dyrcová-Kubíčková,Zemánková

Střídali: Rolfová, Kmitovská

Góly: Zaplatílková 2x, Kubíčková

Utkání s domácím týmem Chocně se uskutečnilo na umělé trávě. Bohužel opět nedorazily některé hráčky ze základní sestavy, s kterými se počítalo, a tak se celá sestava těsně před zápasem musela překopat. Prvních 10minut utkání se oba týmy oťukávaly. Ve 13minutě už domácí tým vedl 1-0, kdy po průniku středem  hřiště do šestnáctky se podařilo domácí hráčce přelobovat dvorskou brankářku. Ve 23minutě měla Šimková šanci na vyrovnání, kdy se probila na úrovni šestnáctky mezi hráčkami, ale v koncovce selhala.Ve 36minutě bylo vyrovnáno na 1-1, kdy Zaplatílková z pravé strany poslala střílený centr, který zapadl na zadní tyč domácí svatyně. Ve 40minutě jsme mohli jít do vedení, kdy Zemánková šla z půlky hřiště sama na brankářku, nikým neobtěžována, ale bohužel před finální střelou si pustila míč  více před sebe abrankářka včasným vyběhnutím šanci zhatila.Ve 43minutě domácí zahrávali trestný kop z 25m, který skončil v síti 2-1. Ve 44minutě Zaplatílková rychle odpověděla na druhý gól domácích a po zahrání rohu ve skrumáži se nejlépe zorientovala a poslala míč do branky. V 55minutě mohli opět domácí jít do vedení, ale naskytnutou penaltu, neproměnili, kdy dvorská golmanka míč vytěsnila na roh. V 70minutě domácí opět zahrávali standartku, z půlící čáry poslala centrem míč za obranu a volná hráčka nedala naší brankářce šanci 3-2. V 75minutě po důrazu v šetnáctce -souboji s brankářkou domácích se odražený míč dostal ke Kubíčkové, která ho poslala do prázdné branky, vyrovnáno 3-3. Bod z Chocně byl zasloužený přesto, že náš výkon opět nebyl ideální.