Sestava: Hamplová-Jandurová,Vojtěchová,Pastvová-Zaplatílková

Šubrtová, Rychterová, Rolfová-Šimková,Zemánková

Střídali: Kmitovská

Góly: Zaplatílková 2x

Na krátkém a úzkém hřišti v Mrklově bylo jasné, že pro náš tým bude zápas velmi obtížný. Našemu týmu se od začátku zápasu nedařila hra po zemi a toho využívaly domácí hráčky, které se uchýlily k hře - nakopávané míče vpřed na své dvě rychlé hráčky. V 5 minutě po rohu domácích jsme mohly prohrávat, kdy nepochopitelně hráčka domácího mužstva sama hlavičkovala v malém vápně úplně sama do náruče naší brankářky. Ve 20minutě po získání míče ve středu hřiště se k míči dostala Šubrtová, která ho poslala centrem na bránu, kde se neomylně hlavou trefila Zaplatílková do sítě domácích. Hned po změně stran ve 47 minutě vystřelila Šubrtová na bránu, brankářce míč vypadl z rukou, který bohužel tancoval na brankové čáře, v síti nezkončil. Veseleji bylo už v 50minutě, kdy se opět po rohu hlavou trefila Zaplatílková. V 75minutě i přesto, že pomezní rozhodčí ukazoval ofsajd, hlavní rozhodčí ho neodpískal a situace došla až k penaltě !!!  1-2. Díky semknutí celého týmu, jsme až do poslední minuty ubránily jednogólový výsledek a z hor si odvážíme tři zasloužené body.